| Floffy a întrebat:

love struck
Am si eu o intrebarebatting eyelashes
Cum pot ascunde informatii(locul de munca, orasul natal etc.)de pe profilul de facebook? Sa imi apara doar data de nastere si orasul.big grin

Răspuns Câştigător
| meoww a răspuns:

Adk doar astea sa ti le vada cineva pe care nu il ia la prieteni?
Daca da dai la "Editeaza profilul" si in stanga sub categoriile alea scrie ceva de genu "Visit your privacy settings to control who can see the information on your profile." da poate la tine scrie pe romana eu am fbu pe eng big grin,, si dai acolo unde ii ingrosat cu albastru
-si undeva jos o sa iti scrie cu albastru ''Customize settings'' (poate pe rom la tine) dai acolo si acolo ii o lista intreaga cu ce vrei sa arati si ce nu si le pui pe care vrei le pui pe"Friends Only/Doar Prieteni" adica numa ei sa le poata vedea sau pui pe "Only Me'' adica numa u happy
BAFTAwinking FUNDA?happy :X

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.adevarul.ro/......50908.html ai toate informatiile si ce trebuie sa faci pentru diverse setari de confidentialitate. Succes si numai bine!

| Eღilia62 a răspuns:

Contul meu>Setari de confidentialitate>Partajarea pe Facebook>Personalizat>click pe Personalizarea setarilor si de acolo alegi la fiecare cine vrei sa aiba acces la informatiile tale.
Ex. la adresa pui doar prietenii sau doar eu. Daca nu vrei sa-ti apara locul de munca, nu-l pui.

| Floffy explică:

Pai sa nu mai am acolo sus:Adauga informatii despre locul tau de munca, adauga informatii despre educatia tastraight face

| Floffy explică:

Multumesc.Am rezolvatwinkinglove struck
>:d