| anonim_4396 a întrebat:

:*, imi puteti da va rog cateva idei despre ce as putea face azi impreuna cu prietenii mei( mentionez ca sunt atat fete cat si baieti ^.^ ), dar in afara de a ne plimba prin oras si a bea un suc la o terasa happy

1 răspuns:
| an0therkid a răspuns:

Pai daca beti ceva la o terasa puteti juca "hartie-piatra-foarfeca" si care castiga ii provoaca pe ceilalti sa faca ceva stupid/amuzant
daca va plimbati prin oras incercati sa va faceti mici cadouri( intrati in diverse magazine si cumparati ceva)