| rapgirl123 a întrebat:

Hey... buna mea prietena vine la mine pentru cateva zile cateva idei pentru ce am putea face impreuna? ( sa ne distram la macsim laughing) mentionez ca stau la orashee hee dau funda. ciao

Răspuns Câştigător
| xBebelushax a răspuns:

-puteti sa gatiti ceva impreuna
-sa va uitati peste reviste
-sa va faceti unghiile
-sa va plimbati cu rolele/bicicleta
-sa iesiti la un suc
-sa jucati jocuri impreuna
-sa va uitati la filme de groaza love struck
-sa va faceti parul.
-sa sunati cu privat laughing
etc. love struck
Sper ca te'am ajutat! love struck fundita?; 3

3 răspunsuri:
| Adrian4759 a răspuns:

Sex in baie laughing

| xNoNaMe a răspuns:

Trageti-o cu ea iesi in oras cu ea nu stiulaughing

| Crisstynutza a răspuns:

Pai depinde si cati ani aveti.Ati putea face multe,gasiti pe net retete de prajituri si faceti impreunatongue,sau faceti clatite.laughing. Puteti iesii prin cluburi impreuna,cititi seara ceva,ascultati muzica impreuna,faceti`va poze, mergeti la strand.e super ca acum e vara, o scoti prin oras la un suc ceva:X:X:X.Mult succes.Ne scrieti noua cand o sa fie pe la tine.Ne povestiti ce ati mai facut. Pupici:X