| Lou222 a întrebat:

imi puteti spune daca ati cumparat ceva de black friday la eMAG? daca da cum trebuie sa procedez? la cat incep reducerile? de cand trebuie sa stau conectat? va rog sa imi spuneti daca ati apucat sa cumparati ceva! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Nu au o ora de pornire... trebuie sa fi acolo!

Eu mi-am luat o tableta atunci! big grin

| Lou222 explică (pentru Ichnat):

Dar daca nu te superi, la ce ora intrasesi pe site-ul lor?

| Ichnat a răspuns (pentru Lou222):

De la 5 dimineata am stat pana la 9...

| Lou222 explică (pentru Ichnat):

Multumescu mult!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic incep la 12 noapte, practic dimineata pe la 5-6. tu stai conectat pana prinzi disponibil produsul pe care il vrei.

| Lou222 explică (pentru suntserios):

Iti multumesc foarte mult! Pacat ca nu pot da doua funde sad