| roxanaclipaflorentina a întrebat:

imi puteti spune si mie cu ce medie poti intra la liceul sportiv din suceava o sa dau funda.

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Http://lps-suceava.ro/

Nu sunt foarte sigură, având în vedere că nu prea am tangenţe cu zona asta. Să nu se înţeleagă greşit, fac sport! De la canapea la frigider e cale lungă, însă nu există secţiunea vegetat-viteză la Olimpiadă. Meh, o să mă mulţumesc să o fac pe-a intelectuala.
Mai în glumă, mai în serios, nu cred (CRED) că ai nevoie de cine ştie ce medie - nu cred că Mutu era as la matematică, între noi fie vorba. Vei da probele sportive, şi un examen, bănuiesc. Important e, oricum, să te pricepi la sportul pe care vrei să îl practici. Mult succes, sper că nu ţi-am irosit timpul degeaba. Aşa am făcut, dar sper totuşi să nu-ţi fi dat seama.