| Mateooo a întrebat:

imi puteti spune si mie un serial marfa gen alea cu vamipiri dar fara ei pentru ca le-am vazut pe toate posibile cu vampiri dar ceva de genu mersi dau funda tongue+))

1 răspuns:
| KissPisy99 a răspuns:

Poi ...vad ca iiti plac serialele misterioase, Eu ma uit la Pretty Little Liars (Micutele mincinoase -este vorba despre 5 prietene dintre care una dintre ele dispare si peste un an de la disparitia eio gaseste politia moarta iar celelalte prietene incearca sa descopere cine a omorat-o ) si la THE LYING GAME (este vorba despre 2 surori gemene care au fost despartite la nastere si adoptate de 2 familii, ele se gasesc, iar una dintre ele placa in L.A. pentru a-si gasi mama adevarata iar sora ei geamana ii ia locul -se imbraca ca ea.si toate chestiile ). poti sa te mai uiti sila THE GHOST WHISPERING (e cu fantome )