| pisicutzza990 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum as putea sa imi fac parul? As vrea sa stiu cum se face o coada de cal,simpla,ca sa nu stau o ora in fata oglinzii, sa nu fie prea complicat(daca se poate).

PS.

Răspuns Câştigător
| EaEmma a răspuns:

Coada de cal e mereu in tendinte si se preteaza atat la tinute casual, de mers la shopping sau la piata, cat si la ocazii elegante. In plus, o faci in doi timpi si trei miscari!
http://www.cosmopolitan.ro/......ta-1748435

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu ma intereseaza coada. imi place mult
Dernière Danse. bafta cu coada de cal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stii sa-ti prinzi parul in coada?

| pisicutzza990 explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa mi-l prind tot timpul intr-o coada simpla.

| PeFuga a răspuns:

Eu imi prind parul intr-o coada aproape de varful capului stand cu capul in jos. II da oleaca de volum si un aspect putin neglijent, dar simpatic.

| Alissa11 a răspuns:

Iti prinzul parul intr-o coada si apoi iti iei putin din parul din coada si il invarti frumos peste prinzatoare de par...

| NikkiReed a răspuns:

Uite eu de aici am invatat. http://www.perfecte.ro/......video.html