| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand, scuzati categoria. Nu stiam exact unde sa pun intrebarea... Deci, intrebarea este: Cum imi fac testament? Si cam cat costa legalizarea acestuia? La notar sau la avocat? Dati-mi mai multe informatii va rog. Dau funda si vot happy Multumesc anticipat!

(P.S.: Nu, nu e pentru mine, e ceva personalwinking Doar spuneti-mi unde, cum, si cat costa, si daca se poate, ceva date in plus.)

Răspuns Câştigător
| mykydutza08 a răspuns:

Testamentul se face la notar si costa in jur de 200 lei. Funda happy

| anonim_4396 explică (pentru mykydutza08):

No ia-ti funda! laughing Chiar daca nu mai am nevoie, sa fii fericit! laughing

1 răspuns: