| JenifferCollin a întrebat:

Hey TPU!winking Is intr-o mare belea.Hope you could help me!happy CAm acum o luna si ceva am inceput sa vorbesc destul de mult prin mesaje cu un coleg de clasa de-al meu. Vorbeam si in ore prin mesaje and stuff.I-a si zis la o colega ca is simpatica si detreaba.si foarte funny,.si asta mi-am zis si mie cand l-am intrebat ce parere are dsp mine.Dar intr-o zi,un prieten de-al meu din alta clasa,tot ma lua in brate intr-o pauza si am observat ca se uita cam naspa la mine,tipu de care imi place (ca sa-mi fie mai usor, o sa-i spun X). Si X la sfarsitul ore nici nu mo salutat cand o plecat. Urmatoarea zi, nu mi-a mai rasp la mesaj si eu spus la colegu lui de banca sa-mi zica ca nu vrea sa vb cu mine.Si de atunci o inceput incet sa se indeparteze de mine.Si nu am inteles dc asa dintr-o data,numa dintr-o chestie minora,s-a ofticat asa! btw.,sa nu uit ca ne uitam in ore unu la altu si imi zambea si asa, dar pe parcus, privirile nu o mai fost asa dese...depindea de situatie,gen daca incepeam eu sa intru in vorba cu el,continua si o zi, doua imi dadea atentie, dupa care iar eram invizibila.si tot asa.vb cu mine asa cand are chef.O intrat o data pe mine pe facebook, si mo luat asa sweet, iar dupa 10 min ce o vorbit cu mine,si-o pus intr-o relatie cu alta! straight face acum ii foarte indiferent, si numa cateodata ni se mai intalnesc privirile! el o inceput sa se indeparteze de mine, si eu sa-l plac tot mai mult!crying Problema ii ca nu stiu dc so indepartat de mine.ce am facut asa de gresit?

1 răspuns:
| Ange a răspuns:

Spune-i ce simpti singura metoda pentru a afla ce l-a facut sa indeparteze! Parerea mea, vazand ca celalalt te ia in brate si ca tu accepti si-o fi inchipuit ca nu esti fata serioasa, e da mai exista si astfel de baietii! Sau probabil si-a dat seama ca nu vrea decat o simpla relatie de prietenie si poate sa indepartat pentru a nu iti ranii sentimentele.