| Stefy_8556 a întrebat:

Deci: il stiam de multa vreme doar din vedere(il vedem de fiecare data cand mergeam la bunici). De fiecare data cand trecea pe lanaga mine zambea. Acum vreo cateva saptamani se plimba cu scuterul si a incercat de multe ori sa ma calce. Am inceput sa vorbim. M-a plimbat cu scuterul. Am facut rost de numarul lui, ne-am dat mesaje, ne-am dat beep-uri, ba chiar mi-a zis ca ma iubeste si i-am zis si eu acelasi lucru. Saptamana aceasta ne-am intalnit din nou, m-a salutat dar parca nimic nu vorbisem. Peste cateva minute a venit cu scuterul la poarta la mine si mi-a zis daca merg cu el pana la cineva. Am plecat, insa nu prea am vorbit. Dupa ce m-a plibat data asta cu scuterul mi-a zis ca de obicei, prin sms, ca ma :*. I-am zis ca as vrea sa fie si fata in fata nu numai asa. Faza e ca am prieten, dar am inceput sa il plac pe baiatul acesta. Nu am idee ce sa fac...
Spuneti-mi ce sa fac ...sa il cred? sa nu il cred? Cel mai bun raspuns are fundita:*

1 răspuns:
| Rukhsandra a răspuns:

Eu cred ca e timid tipu' sau il intimidezi tu