| Miuanamaria a întrebat:

iubitul meu nu este din oras cu mine si va veni sa imi cunoasca familia, va dormi cateva zile la mine si as vrea sa vedem un film impreuna. Ce film imi recomandati?

Multumesc tuturor celor care vor raspune!

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

50 First Dates
Serendipity
The Notebook
A Walk to Remember
Hachiko - A Dog's Story
Gone With The Wind
Titanic
Anna Karenina
The Painted Veil
Jane Eyre

| Meaningful a răspuns:

Flipped spun ca ar fi un film potrivit. Va va face sa fiti fiecare mai atent la nevoile celuilalt.
Si e important sa nu uitam ca suntem doar niste copii mai mari.
Prea des luam lucrurile ca si cum vor fi etern asa cum sunt acum.
Lucrurile vor continua sa fie frumoase atata timp cat noi vom acorda fiecarui lucru si fecarei persoane importanta cuvenita.