| Didi908 a întrebat:

luni dau teza la mate dar in weekend vreau sa invat fff bine dar eu pana acum de la inceputul anului nu am inteles NIMIC! Ce sa fac ca sa invat si sami intre cv in cap? puppy dog eyes funda

3 răspunsuri:
| Liviutz98 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti intre ceva in cap bate-ti un cui dar daca vrei sa intre invatat in cap pune cartea sub perna si apucate de dormitlaughing

| WldWld a răspuns:

Eu am un asa zis memorator de matematica. Ai in el toate teoremele axiomele reguli de calcul etc. Gasesti in librari.winking Succes la invatat!

| butterfly5 a răspuns:

Nu cred ca este vreo esire din aceasta situtie...ar trebui sa invetzi toata ziua. succes happy happy