| Ray_Alex_1995 a întrebat:

am o problema peste o saptamana dau teza la mate ziceti-mi cum pot sa invat dar sami stea capu acolo nu in alta partehappy ps:dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ZendyTeam a răspuns:

Nu mai stati pe internet / pc.
Ia creionu / pixu si scrie pe foaie.

Stima Zendy.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Rezolvi exercitii si probleme! Rezolvarea lor este o provocare care te obliga "sa-ti stea capul acolo". Dupa ce faci ceea ce iti propui, sa zicem 5 probleme de geometrie, ofera-ti singur o recompensa( o ciocolata, de pilda)

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Si eu la fel pe 22, nu stiu ma axez pe exercitii si pe definitii(putin), ca sa-ti stea capul acolo gandeste ca e pentru viitorul tau.

| magaru28 a răspuns:

Fa-ti laba cel mai bun remediu