| anonim_4396 a întrebat:

Miercurea asta dau teza cum pot sa invat la perfectie fundoi teza la mate daca ai citit pana la capat

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Eu azi dau teza la mate si da recunosc nu m-am omorat cu invatatul happy
Pai nu trebuie la mate sa inveti numai teoria trebuie sa inveti si sa o aplici.
Poti sa faci anumite exercitii din clasa si la urma vezi daca ti-a iesit la fel.
In culegere\manual sigur gasesti exercitii.
Bafta!

| Adytzzuy a răspuns:

Teoria e mai putin importanta trebuie sa stii formulele atat si fa cateva exercitii j ai luat un 8 daca te descurci!