| BoomBoomToxic a întrebat:

M-am certat cu o colega si cu totul ca mai am o gramada de prieteni nu-mi pot lua gandul de la ea si nu stiu ce sa fac ca sa imi pot lua gandul de la ea.sa uit de ea. Plss ajutati-ma dar nu vreau sa ma impac cu ea.

Răspuns Câştigător
| Annis a răspuns:

Pai va fi cam greu sa o uiti mai ales ca sunteti colege dar eu cred ca cu timpul va veti impaca mi s-a intamplat si mie de multe ori dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu o persoana mai mare un adult.