| Sarah45 a întrebat:

Hey! Chiar daca e vara, vreau sa intreb ce faci cand te plictisești la scoala în pauze. Nu vreau răspunsuri gen : stai cu prieteni. Ce sa faci singur in pauze. Deoarece eu m-am certat cu Bff ale mele. Si nu vreau sa ma inprietenesc cu alta(dar o sa avem o colega noua, sper ca ma inprietenesc cu ea ) Si, eu stau degeaba în pauză. Daca nu ma împac cu bff ale mele, am nevoie de multe răspunsuri! Ma ajutati?
Fundita

1 răspuns:
| Speed99 a răspuns:

Nu te pot lua in serios atata timp cat folosesti "bff" in 2017, si atata timp cat folosesti combinatia de litere "np" in cuvinte.

*imprietenescwinking

Scuze nu m-am putut abtine.