| MedeeaAndree a întrebat:

ma ajutati si pe mine plz Am un coleg la mine in clasa pe care il plac mult dar el nu ma place pe mine mrg ideea e ca zice ca nu'i place dar se da la mine ma pune sa'l pup ma ia in brate etc ce poate sa insemne asta ma place sau nu? fundita:Xtongue

Răspuns Câştigător
| Maryaa2001_4666 a răspuns:

Inseamna ca te place! Baietii mereu neaga cand le place o fata. Mai ales ca ai spus ca te ia in brate si te pune sa'l pupi! Succes in continuare! Asta a fost parerea mea, incearca sa il iei si tu in brate, sau chiar intreaba-l daca vrea sa stea cu tine... poate merge succes!

4 răspunsuri:
| MedeeaAndree explică:

Msz pentru raspunsuri dar am uitat sa mentionez si ca acum cateva zile a vb o prietena de-a mea cu el si i-a zis ca sa'l las in pace sau ceva de genul asta dar chestia e ca el nu ma lasa pe mine in pace ce poth sa fac?big grin

| applesshot a răspuns:

Ok,deci poate fii asa - El sa vrea doar sa te faca sa suferi putin dupa el pentru a avea toate fetele la' picioare '
- Sau sa fie un fricos care sa se prefaca ca nu ii pasa de nici o fata pentru a atrage pe una dintre ele in plasa si cand asta se intampla in general le este frica sa recunoasca si se sperie

| applesshot a răspuns:

Nu il baga in seama! Prefate ca nu il vezi! Nu ii da' atentie!

| applesshot a răspuns:

Ai dreptate Maryaa happy