| AlleshiaBy a întrebat:

Heii TPU! Cum imi dau seama daca un baiat ma place? am o confuzie[azi un coleg ff bun de scl m-a luat in brate ma lua asa se juca cu mine dar inaine o lua pe alta fata; ar zice o colega ca nu'i nimci serios cum sa'mi dau seama daca m'ar placea?

1 răspuns:
| onisea a răspuns:

Roaga-l sa face ceva pentru tine... ceva ce stii ca nu ii place sa faca. Daca face, in ciuda faptului ca nu-i face place sa faca...inseamna ca te placetongue