| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

HEY, TPU ma duc la o fata sa imi trag niste poze pe nero. dar nu prea stiu cum se umbla pe el. ajutati-ma ppls
Pe ce trebuie sa dau si >cum? funndditza si vot la toti

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Cam orice versiune de Nero are, spune-i să selecteze CD sau DVD (depinde pe ce ţi le pune), şi Data CD (sau DVD). De acolo ar trebui să se deschidă Nero Express, adaugă pozele prin butonul "Add" şi apoi Next. Completaţi, eventual, cu un nume pentru CD/DVD şi apoi Burn. Şi aşteptaţi să se termine happy
Eventual puteţi bifa căsuţa cu "Verify data after burning" sau ceva asemănător. Aşa o să fie mai mic riscul să dea eroare la sfârşitul procesului de ardere happy Cel puţin mie nu mi s-a întâmplat să-mi dea erori dacă am bifat ăla big grin Baftă.