| Smiiilee a întrebat:

mi.am facut un cont pe okazii dar nu merge sa il accesez, aveti idee de ce? nu am intrat niciodata pe el happy. dau funda |!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand scrii username si parola ce iti apare? Vreo eroare ceva?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai confirmat contul de pe okazii din email?

| Smiiilee explică (pentru neluL):

Contul l.am confirmat, apoi apare : Pentru a confirma contul tău pe Okazii.ro, accesează linkul de mai jos: [am dat click pe link, mi-a aparut pagina, si trebuia sa ma loghez, am scris username`ul si parola corect, dar tot nu merge]

| Smiiilee explică (pentru neluL):

Nu apare nici`o eroare

| neluL a răspuns (pentru Smiiilee):

Ce browser folosesti?

| Smiiilee explică (pentru neluL):

Opera

| neluL a răspuns (pentru Smiiilee):

Aaa! Schimba browserul! Foloseste Mozilla de exemplu.
MOZILLA FIREFOX in limba romana - http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/

Si totusi incearca asta in Opera
1. Deschide Opera si da click pe meniul "Tools"
2. Selecteaza "Delete Private Data"
3. Click pe "Detailed Options"
4. Bifeaza toate casutele din acea fereastra.
5. Click pe "Delete"
http://img12.imageshack.us/img12/3337/operaa.jpg
6. Da un restart la browser si incearca sa te loghezi pe site.

| neluL a răspuns (pentru Smiiilee):

Cand scrii username si parola ce iti apare? Vreo eroare ceva?

| bril a răspuns:

Ai uitat parola :-)
Imi amintesc ca trebuie sa-l activezi prin sms inainte sa-l poti accesa. Ai facut activarea prin sms?