| asclepius a întrebat:

mi am pierdut speranta ca va raspunde cineva la aceasta minunata intrebare: Ce aplicatii /jocurii de android cu masini sau cu orice altceva stiti? precizez ca nu conteaza cat loc ocupa pe tableta am 64 gb...

Răspuns Câştigător
| Maddiex3 a răspuns:

Incearca Asphalt 6: Adrenaline, Need For Speed Shift, Drift Mania Championship, Extreme Formula, GT Racing: Motor Academy Free+, Raging Thunder 2, Reckless Racing, Real Racing 2, DrawRace 2, Racing Live.

Ti-am scris destule.

| asclepius explică (pentru Maddiex3):

Mi ai scris destule si iti multumesc :*

| Maddiex3 a răspuns (pentru asclepius):

N-ai pentru ce. :*