| beleeeee200002 a întrebat:

HEY TPU! mie imi place de un baiat, sora lui este prietena buna cu mine ne intelegem bine i-am spus ca imi plac ede fratele ei si ea mi-a zis ca vb pe acasa de mine cand intra pe net tot timpul se uita sa vada daca sunt eu! vreau sai intreb de vb sunt cam rusinoasa nu stiu ca sa-i zic va rog ajutati-ma vreau sa-i fac o impresie buna despre mine! FUNDA!:**

4 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Invata sa folosesti virgulele si semnele de punctuatie..sigur il vei impresionahappy

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Nu mai fi timida la baieti le plac fetele care nu sunt timide. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Ella01234 a răspuns:

E destul de complicat dar incearca sa fii tu nu incerca sa pari ce fara speciala.Mai mult ca sigur o sa fie atras de sinceritatea ta si de felel tau de a fi. Vorbeste deschis cu el si nu ocoli intrebarile, nu astepta sa faca el primul pas deoarece baietii se gandesc:,, daca o sa spuna nu''si au acel trac...deci curaj gaina ce te tai!laughing

| xMiyukii a răspuns:

Pai in primul rand daca esti timida trebuie sa-ti invingi timiditatea si sa fi mai tupeista adica daca i-l intalnesti undeva sa incerci sa porti o convorbire cu el cat se poate de lunga dar nu incerca sa-l plictisesti happy Fundda?big grin