| AnkaAncuta a întrebat:

Hey TPU...mie imi place un baiat si vreau sa stiu daca si el ma place -sau mi se pare mie-
Cateodata in timpul orelor il prind uitandu-se la mine dupa care imi zambeste.
Ma atinge,, accidental"pe maini sau pe umerii,
Atunci cand vorbesc cu el sprancenele lui raman putin ridicate sau tot atunci cand vorbim se uita in ochii mei lung... si parca incearca sa stea serios, dar nu reuseste
Imi mai i-a apararea
imi afiseaza un zambet discret, sfios in coltul gurii
Isi apleaca usor capul cand privirile noastre se intersecteaza.

Voi ce credeti?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Whemilly a răspuns:

love struckCred ca te place day dreamingE foarte dragut...asa se poarta un baiat caruia ii place o fata, o stiu din propria experienta caci la scoala un baiat care ma place la fel se comporta happyblushing

4 răspunsuri:
| CocaColaDeCapsuni a răspuns:

Semnele care le dă el sunt destul de evidente că te place si te soarbe din priviri. Moare dupa tine baiatu. Te pup :X

| StarDemonn a răspuns:

Eu cred ca voi va potriviti daca acel baiat face asa ceva ca si eu sunt baiat si stiu cum fac toti baieti cand le place o fata. FUNDA?