| magda09 a întrebat:

Un prieten, imi zambeste de fiecare data când privirile noastre se unesc iar atunci când o face, ochii lui sclipesc intr-un mod aparte.Ieri mâinile noastre s-au unit accidental iar amândoi am rosit stand asa o vesnicie uitandu-ne unul in ochii celuilat, radem impreuna tot timpul si tot timpul încearcă sa fie mai aproape de mine, imi ia apărarea, încercând sa ma faca sa zâmbesc atunci când sunt trista. Ce credeti, ma place? Am uitat sa mentionez ca suntem prieteni foarte buni si ne cunoastem de cativa ani. Mulțumesc anticipat.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu ce crezi, te place sau nu?
De ce crezi ca iti zambeste?
De ce nu-l intrebi pe el? Nu crezi ca, asa ai stii ce gandeste despre tine?

| T0T a răspuns:

Probabil te place. De ce nu îl întrebi pe el?
Mi-ai amintit și mie de o fază, când ieșeam din liceu, era acolo și fata pe care o plăceam și am trăit poate un moment pe care l-am trăit doar odată în viața mea. M-am uitat la ea, s-a uitat și ea la mine și pur și simplu parcă oarecum mi-a zâmbit și am rămas așa puțin până am trecut unul de altul iar în momentul ăla deja nu mai simțeam ce era în jur, o vedeam doar pe ea, parcă am rămas blocat și am zâmbit și eu fără să vreau. Așa senzație...M-am mai uitat la unele tipe dar chestia aia parcă a fost prea de tot.

| magda09 explică (pentru T0T):

Nu as vrea sa stric prietenia dintre noi. Daca spune ca nu, lucrurile se vor schimba intre noi.

| Divy a răspuns (pentru T0T):

Eu am trăit și un moment din acesta și un altfel de moment. blushing
@magda simte ceva, timpul o va dovedi, dar merită să afli mai multe laughing

| T0T a răspuns (pentru Divy):

Altfel de momente am trăit și eu dar doar ca priviri mi-am amintit de el că a fost foarte special.winking
Mă întrebi la ce altfel de moment faci referire.

| magda09 explică (pentru T0T):

Nu as vrea sa stric prietenia noastră.

| T0T a răspuns (pentru magda09):

laughing Și ce prietenie mai e aia deja dacă tu îl placi? Te mulțumești doar cu o simplă prietenie? Te satisface asta sufletește? Eu cred că puțin probabil, dar dacă așa e nici nu ar trebui să te mai întrebi dacă te place sau nu.

| Divy a răspuns (pentru T0T):

Am văzut o fată, la început mi se părea cunoscută dar nu era, totuși uitându-mă la ea a ridicat ușor privirea și ne-am privit reciproc și în momentul când a trecut pe lângă mine mi-a bătut inima în piept de parcă era să-mi explodeze apoi a fost totul în ceață laughing

| T0T a răspuns (pentru Divy):

Frumos happy

| Divy a răspuns (pentru T0T):

Eeh mă bucur că am trăit și astfel de momente ca tine de altfel happy ești o persoană foarte grozavă să ai astfel de trăiriwinking

| T0T a răspuns (pentru Divy):

Da, suntem grozavi, ce pot spune laughing

| Doub a răspuns:

Sunteţi nemuritori? sau a apărut elixirul tinereţii şi eu nu ştiu?

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu te uraste din tot sufletulsi vrea sa te omoare!
Normal ca te place incerca sa pari oleaca atrasa de el daca pari deja oleaca mai mult pana te va saruta.
OMG mi-am imaginat ca intr-un anime de parca tu nu mai ai rabdare si il saruti mor de ciudatenie