| visfrumos a întrebat:

....neatza si hristos a inviat! ma cam plictisesc paa vin parintii de la inviere..niste idei ce as putea face? funda:X:*

Răspuns Câştigător
| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

Citeste, intra pe facebook, joacae pe pc, psp, consola. Uita-te la TV, leneveste, pregatete o masa supriza pentru ai tai, fa-ti curat in camera, deseneaza, fa fotografii, danseaza, picteaza oua,, uitate la un film pe net, fa teme(o sa fii recunoscator mai tarziu), vezi filmulete pe you tube, odihnetete, ia putin aer, fa olita cu ce vri de ziua ta. Funda?

1 răspuns:
| JustMe6378962 a răspuns:

Te uiti la un serial pe net cum ar fi Heartstrings