| anonim_4396 a întrebat:

nu mi se mai aprinde displayul de la laptop de fapt laptopu de aprinde dar nu merge dispayul si se aprinde frecventiv Num Lock si Caps Lock! Ofer funda si vot

Răspuns Câştigător
| Zmantana a răspuns:

Scoate bateria de la laptop, apasa pe power timp de 10 secunde (tine apasat), ca sa se descarce complet condensatorii din laptop dupa care pune bateria inapoi si incearca sa vezi daca merge. Num Lock si Caps Lock fara display este o eroare afisata de laptopurile HP, daca ai alt model de laptop, nu stiu ce eroare reprezinta num si caps straight face Te rog sa-mi dai funda daca te-a ajutat raspunsul meu big grin