| selysol a întrebat:

happy nu va enerveza temele de vacanta? crying am o gramada de facutlaughing voi le faceti? dau funditahappy

10 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

batting eyelashes nu am. am trecut a 9a ..deci \dancing

| MissVamp a răspuns:

Normal-se numesc,, teme''

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Niciodata nu mi-am facut temele de vacanta...

| Mariaaa234 a răspuns:

Eu am de facut 2caiete groase de 120 de pagini si am terminat doar unul.Nu stiu cand o sa-l mai termin pe al 2lea.EU MORRRRRRRRR! Dar trebuie sa le termin fiindca in clasa am niste profesori exigenti care tipa din orice.Si ori cum daca nu le-as face as fi pedepsita o vreme buna!

| anytzza97 a răspuns:

Nu am big grin. Am trecut a 9-a big grin

| alexx123456 a răspuns:

Am,si le URASC! Dar mai bine sa le faci, ca eu am patit-o cu o profesoara si mi-a dat 4 ca nu am scris temele de vacanta big grin (O dau direct in pl si sa moara ea si cu familia ei in sloboz)

| ღAdaBuăღ a răspuns:

Eu nu le-am facut si poate o sa uit de ele la cat de distractiva e vacanta xD. Ti-as recomanda ca tu sa tii le faci.

| selysol explică (pentru ღAdaBuăღ):

De ce sa le fac eu?laughinglaughing

| ღAdaBuăღ a răspuns (pentru selysol):

Daca le faci + ca pari si bun in ata Profilor, deci...

| selysol explică (pentru ღAdaBuăღ):

Mda am inceput dejastraight face