| biancamari2000 a întrebat:

Imi puteti spune, daca pe voi va controleaza la temele de vacanta? Sau daca le faceti pe toate? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Totul depinde de profesori. Sunt unii care nici nu va intreaba de tema, altii se uita in treacat peste tema, si altii care o corecteaza si chiar pun prima nota in catalog.
Iti recomand sa iti faci temele oricum, tot tie iti foloseste.
Multa bafta! Vacanta placuta!

1 răspuns:
| Ande20 a răspuns:

Noua nu. Bine acum depinde si de profesor. Rezolvam in jur de 20-25 exercitii si gata. Sper ca. te-am ajutat. Pa! :*.