| Theddy a întrebat:

V-ati facut temele in vacanta?

14 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Nu. Cine naiba sta sa le faca?

| Tsunade99 a răspuns:

Eu nu am avut...laughing

| DعeutZa a răspuns:

Pai nu am avut teme.decat de citit la lb romana.sunt a 11-a:*

| CariocaAlba a răspuns:

Nuuuuuuu

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Buna!

1. Nu am avut teme pentru vacanta.

2. nu mi le-as face pentru ca ce naiba? e vacanta! cand sunt la scoala tot imi fac teme!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai nu am avut theme...

| ghineanamaria a răspuns:

Nu ca nu am avut.Am trecut a 9a si de aceea niciun profesor nu avea de ce sa ne dea teme pentru ca nimeni dintre ei nu le corecta.Defapt recunos nu am citit nimic in vacanta dar vad ca nu sunt singura. Orikum voi da nenumarate teste din ultimele clase(5-8) si eu nu mai stiu nimic.

| ioniiiiiM a răspuns:

Dap! :] am citit lecturile suplimentare, am mai repetat la materii si am facut exercitii la mate:p

| Attack619 a răspuns:

Da' cine si le mai face laughing

| Element25 a răspuns:

Am avut teme? thinking

| Iulyan21 a răspuns:

Teme?! ce sunt alea?happy

| mimikafrumusika a răspuns:

Eu n-am avut!

| BallerVD a răspuns:

Nup. probabil am sa iau 4 la mate si la romana ^.^, But who cares?

| bybycutz a răspuns:

Nu...am facut numa tampenii in vacanta ...cine s-a mia gandith si la theme:-p