| BoomBoomToxic a întrebat:

O foarte foarte foarte foarte foarte foarte buna prietena de-a mea(bff) isi tot da silinta pentru prietenia noastra(a inceput sa faca bratari ale prieteniei adica bratari impletite de ea, ma suna si cand tatal meu m-a certat din cauza ca m-am certat cu un baiat a inceput sa il injure pe acel baiat)Eu ce as putea face ca sa ii arat cat de mult tin la ea.sad Nu stiu cum sa ma exprim.adica nu ma simt eu bine daca doar ii zic :" esti cea mai bun prietena a mea si tin la tine enorm de mult! Te iubesc!"Vreau sa fac ceva sa simta ca eu o apreciez foarte foarte foarte mult si ca tin la ea enorm de mult. Ce sa fac?
P. S. : Scuze de categorie dar pc-ul meu are o problema si nu am putut vedea categoriile si am pus la prima categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa faci si uh ceva pentru voi cum ar fi sa cumperi 2 tricouri albe si sa pui o poza cu voi 2 pe ele si sa scr cu marcaru bff sa o suni si uh sa faci si uh la fel niste bratari sau alte lucruri adica in general sa aveti 2 lucruri la fel sa va reprezinte prietenia poti face un filmulet sa pui poze cu voi pe mel adda-prietenie adevarata si sal pui pe net etc:Xbig grin sper ca te-am ajutat! funda?batting eyelashesbig grin

3 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Ii ajunge atat, conteaza sa ii spui cat ti la ea.Si sa fi alaturi de ea LA BINE SI LA GREU

Răspuns utilizator avertizat
| Deea_9102 a răspuns:

Dacă sunteţi prietene adevărate, trebuie să-i spui din inimă ceea ce simţi pentru dânsa. Ea, dacă are încredere în tine, te va crede şi veţi fi fericite amândouă. Nu trebuie să faci chestii sofisticate pentru a-ţi menţine prieteniile. Un prieten adevărat te acceptă aşa cum eşti happy