| AnnaFills a întrebat:

Buna TPU.Ma aflu intr-o situatie cam dificila si m-am hotarit sa va cer ajutorul.De curind m-am certat cu o prietena fiindca noi aveam un site impreuna cind eram mai mici, si eu l-am regasit acum si i-am dat like.Atunci ea,a inceput sa-mi scrie ca de ce am pus like, ca o sa ne facem de rusine si altele.Eu i-am zis ca ea s-a schimbat mult prea mult si ca pe vremea aceea era altfel,si ea mi-a raspuns in felul "Sorry,eram enervata pe altcineva si am reactionat urit, scuze"...Nu i-am scris nimic fiindca sint nedumerita si nushtiu ce sa fac: sa ma intorc pe postul care eram pentru ea adica oarecum eu simt ca eram o rezerva,adica ea zice ca eu sint printre cele mia bune prietene,dar ea ma suna doar cind ea are nevoie, ma simt folosita.Sau ramine a doua varianta:sa intrerup prietenia noastra. Ajutati-ma, ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu intrerupe prietenia. dar inceteaza sa o mai ajuti doar cand vrea ea.