| Deeiutss a întrebat:

Hey TPU:*:* O sa merg la ziua unei fete (am 13 ani) si am inteles ca o sa vina o fitoasa care are 14. Si fata la care merg mi-a zis ca fata aceea se crede cea mai tare si chestii de genu si ca s-ar putea sa nu ne intelegem. Ceva replici inteligente cu care sa-i inchid pliscu' daca (,) comenteaza?(sau ceva cu care sa o pun la respect) >:

1 răspuns:
| Asdfghjklm a răspuns:

Daca nu o bagi in seama si ii raspunzi aratand ca nu-ti pasa o pui la punct instantaneu