| kid2000 a întrebat:

as vrea si eu niste replici ca sa le inchid gura unor fete cam fitoase si enervante! Ca prea comenteaza aiureahee hee. Dar as vrea unele care sa nu fie cu injuraturi ca sa nu spuna ca le-am injurat sau chestii din astea. Adica ceva in genu, sa le inchid gura, dar sa le si jignesc dar nu neaparat prin injuraturi! Multumesc, la cele mai bune dau fundita, :X

1 răspuns:
| Raresh23 a răspuns:

Frate eu zic sa nu ti bati capul cu ele lasa le in voia lor. Ce ti au facut asa de rau?