| frumusik4 a întrebat:

as vrea si eu niste replici ca sa le inchid gura unor fete cam fitoase si enervante! Ca prea comenteaza aiurea. Dar as vrea unele care sa nu fie cu injuraturi ca sa nu spuna ca le-am injurat sau chestii din astea. Adica ceva in genu, sa le inchid gura, dar sa le si jignesc dar nu neaparat prin injuraturi! Multumesc, la cele mai bune dau fundita, :X

1 răspuns:
| Ryuuzuka a răspuns:

Pai daca iti zice du-te dracu sau du-te naiba tu le zici.da-mi adresa.laughingsau daca te fac proasta sau nu mai stiu eu cum le zici "la fel ca cel care ma insulta" deci nu le-ai facut si tu.aa sa ma mai gandesc.ei ma vezi si tupe acolo.big grinyo nu mai am idei!