| Lolol8888 a întrebat:

pe 24 decembrie este ziua prietenei mele.este cea mai buna prietena din lumee si as vrea sa-i fac un cadou interesant.adica ceva facut si de mine si cumparat ceva special (fundita)

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poti sa ii cumperi un colier sau sa cumperi 2 bratari una tie si una ei si sa zici ca asta sa fie simbolul vostru,, surori de sange'' sau un parfum si o ciocolata Merci, daca ii place ceva trupa sau film cumparai ceva suvenir, poster etc.Bafta

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti sa-i faci o rama in care sa pui o fotografie cu voi doua si poti sa-i cumperi ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-pentru-best-friend-3105938

| Cataliciiii a răspuns:

Fai un tricou personalizat, nici nu e scump 20 de lei

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi, gandeste-te la un mesaj special si personalizezi o cana sau o perna. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| Malina_Motorga_1998 a răspuns:

Ceva facut de tine...eu as incerca sa ii fac o bratara a prietenie si ceva cumparat...nu stiu eu prietenei mele i-am luat un set de argint si un parfum