| DnZuuL a întrebat:

Hey tpu.Pe scurt..Mai nou mi-am sos darksiders 2.Si merge big grin.dar ma joc cat ma joc apoi daca es din el si intru din nou se porneste cateva secunde si vine inapoi la desktop si daca mil instalez din nou merge deci intrebarea.Ce sa fac ca sami miar darksiders 2 unui prieten de al meu ii merge perfect dar noi l-am scos din acelasi link..Deci pls ajutati-ma ca ador joaca asta.Dau funda tongue

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Incearca sa intri in options la video settings si sa setezi jocul in fullscreen nu windowed.

| DnZuuL explică (pentru Amilik):

Pai frate el merge pe fullscreen..am vrut sal pin pe windowed dar cineva mi-a zis sa nul pun.dar eu graficele le pun mici maxim ca sa nu am mare lagu. oare sa fie din cauza asta?