| a întrebat:

pentru fanii anime. imi puteti da va rog o scurta descriere a urmatoarelor animeuri: yumekui merry, fortune arterial, steins; gate. multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DanteR a răspuns:

Yumekui Merry si Steins Gate inca nu le-am privit dar Fortune Arterial de 2 ori asa ca iti povestesc din acesta pe scurt:
Hasekura Kouhei se transfera la o scoala pe insula Tamatsu unde a fost si in copilarie datorita muncii tatalui sau si se revede cu prietenii din copilarie dar inainte de revedere, se intalneste cu Sendou Erika care este de asemenea vampir, fratele sau la fel iar povestea devine foarte interesanta pe parcurs big grin

| explică (pentru DanteR):

Merci mult!

| DanteR a răspuns (pentru ):

Placerea este de partea mea happy