| Csfcsf a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua mamei mele si m-am gandit sa ii fac cadou un laptop. Am strans vreo 2000 de lei pentru acest cadou din muzica pe anul trecut si m-am gandit sa îi daruiesc asa ceva deoarece mereu se plange in legatura cu laptopul ei vechi de 5 ani. Intrebarea mea este urmatoarea: Eu nu vreau sa apelez nici la tata nici la mama deoarece daca i-as spune unuia ar afla apoi toata familia. Vreau sa stiu daca pot cumpara singur un astfel de produs de la flanco sau altex in mână, avand in vedere ca am 14 ani. Multumesc!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles! te duci, il iei, mergi la casa si platesti! e simplu ca si cum ai cumpara paine!

| Cumvreu a răspuns:

Daca Nu poți sa al ei tu ați ei un prieten cu tine care are 18 ani și ei laptopu

| Paul6969 a răspuns:

Buna! Sti ca te am la prieteni rolling on the floor) pai nu merita la 14 ani sa faci un cadou asa de scump unui parinte. El se multumeste chiar si cu o floare, mai ales ca este mama ta. Eu cel putn i-am cumparat o floare, o cutie de bomboane si o rama foto si am pus o poza cu mine cu ea. Crede-ma! Nu vrea cadouri scumpe, mai ales de la copilul ei care nu are nici macar salar

| Csfcsf explică (pentru Paul6969):

Apropo, ca nu merg mesajele pe TPU, da, vreau sa vb cu tine. Ai skype? Sau Facebook? Sau wapp? Daca da trimite-mi in mesaj pe privat ca eu le primesc, dar nu pot sa trimit mesaje

| Davidoiu_Nicolae_1998 a răspuns:

Cf si eu te am la prieteni dar ai 13 ani ca mi-a zis prim mess

| Olaru_Liliana_2002 a răspuns:

Eu cred ca nu vei putea.Dar mai bine roaga cineva sa mearga cu tine din maturi.Cym ar fi o prietena mai mare ca tine sau din rude, dar in cine ai incredere si stii ca nu-i va spune