| PanaDeIdei a întrebat:

Peste cateva saptamani am sa imi fac ziua.si o sa vina si baiatul de care imi place big grin. Sugestii...idei?

1 răspuns:
| ÎngerCretin a răspuns:

Daca il placi, ar trebui sa-l tratezi cum ii place ca sa isi faca o parere buna despre tine. Daca e baiat ii plac jocurile, bataile, rolling on the floor, manusile de box si chestii din astea. Daca iti aduce ceva scump sau un simbol inseamna k te place. (si cand iti zice la multi ani ar trebui sa te pupe pe obrajori).
Fa-l sa joace adevar sau provocare, si la adevar intreaba-l daca ii place de tine, sau la proces cat la %.
Cel mai bine e sa-i zici asta. Sigur te va intelege!
Bft!