| PanaDeIdei a întrebat:

Peste cateva saptamani am sa imi fac ziua.si o sa vina si baiatul de care imi place big grin. Ce sfaturi imi dati? FUNDA!

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fate frumoasa, imbracate sexy si ai grija sa fi mereu centrul atentieiwinking nu incerca sa te dai la elwinking asteapta sa vina el la tinelove struck poartate naturallove struck si va fi al taulove struck

| danifx2 a răspuns:

Imbatate si zii

| danifx2 a răspuns (pentru danifx2):

Ca daca te refuza (razi) pe motivu ca esti beata( a 2 a zi te prefaci ca nu mai stii)(daca te refuza)