| Tauwinking a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua unei prietene si nu stim(da, suntem mai multilaughing ) ce sa-i facem cadou sad!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt o fata si stiu ce le place fetelor.
Le place ceva ce va folosi in fiecare zi ci nu o rochie de sarbatoare lunga ca pina o imbraci e prafuita si mica
Un lucru ce n-o sa fie mic pentru orice virsta^ POSETA GENTUTA_cosmetica(privind cati ani are)mobil daca are unul de mai bine de un an ca te plictisesti cu unu si acela sa mergi peste tot.Ori un cadou extra extra (daca fata de care e vorba nu e gotica ori emo)o bautura preferata cu ciocolatele de care ii plac, multe(daca nu e la dieta) ori ceva de genu.
eu de exemplu la virsta de 13 ani doresc un laptop propriu cu secrete diferite si cu parola de la parinti))
Sper ca e o info buna )sau nu(!

| trista12 a răspuns:

O felicitare cu mesaj comic si banutii stransi in plic. La noi se practica asta. In felul asta fiecare isi ia ce isi doreste!

| hamster89 a răspuns:

Uitat-te pe http://falit.net. Sunt tot felul de cadouri tari acolo :)