| donutcenter a întrebat:

prietenul meu vrea sa facem sex iar eu inca nu sunt pregatita ma refer sunt virgina si imi este rusine sa curga sange in timp ce facem sex si sa se murdareasca totu, credeti ca ar trebui sa ma desvirginez singura va rog e serios FUNDA pentru cel mai rapid raspuns pup

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Câți ani ai draga mea?

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns (pentru donutcenter):

Este de recomandat ca viața sexuală s-o începi la 18 ani, așa că dacă prietenul tău chiar te iubește va aștepta cât va fi nevoie.
Sper să nu faci vreo prostie, te pup!

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred ca asta e problema capitala.Cred ca nu esti pregatita sa faci asta pur si simplu, motivul invocat denota ca esti inca mica.Mai asteapta, nu ceda presiunii facute de el, daca tine la tine are rabdare sa te maturizezi.Problema lui nu e si a ta, crede-ma, nu are importanta ca el este super exicitat, toate au rezolvare pe lumea asta, nu face decat ceea ce vrei cu adevarat sa faci.Numai bine frumoasa domnisoara.happy