| anonim_4396 a întrebat:

problema e ca m.am indragostit de acel baiat rau curvar si popularlaughing suntem prieteni destul de apropiati.saptamana trecuta am incercat sa uit de el...am reusit sa nu ma gandesc la el o zi apoi ma intalnesc cu el ma pupa pe obraz si ma invita la suc, iar eu ca proasta nu l.am putut refuza.Chestia e ca incercand sa il atrag am note din ce in ce mai proaste, absente, pedepse peste pedepse si de factura la telefon nici numai zic...de o luna 'salivez'dupa el si el nu.si da seama, mi se inmoaie picioarele cand ma pupa pe obraz si ii simt parfumul..Chiar daca imi creeaza o groaza de probleme eu tot il plac cu tot cu defecte si calitati.Cum pot sa il cuceresc? P.S.: amandoi 17 ani, cu mult chef de viata\m/

2 răspunsuri:
| StefanAndrei99 a răspuns:

Incearca sa pari indiferenta, daca il duce capu, o sa vina el la tine si in legatura cu scoala si cu restul incearca sa inveti din nou astfel vei fi ocupata si el o sa te vrea mai mult, im legatura cu pupatul fereste-te poate nu "ii mai simti parfumul".
Funda?

| XFive_XZero_1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GFxsoICIF3Q Din parte unui baiat doar atat pot sa iti zic: asculta piesa. Acum totul depinde de tine ce faci in continuare, deaja l-ai cucerit.