| DoubleSwag a întrebat:

Problema mea e ca m.am indragostit de acel gen de baiat rau si curvar. Nu stiu cum sa fac sa ii atrag atentia(el ma vede ca prietena lui buna). Niciodata nu.l prind singur, niciodata nu e serios.Nu vrea sa fie un baiat 'fatalau', dar nici curvar cum e el. Daca va intrebati cati ani avem, avem amandoi 17 si nici unul dintre noi nu suntem cuminti.Cum sa il fac sa ma vada altfel decat prietena lui buna? P.S.:m.am gandit de multe ori ca sunt urata(foarte) si puteti sa va uitati la poza de profil si sa imi spuneti daca a.ti fi un baiat rau v.ar placea cum arat?(nu vreau sa par disperata, dar salivez dupa el de o luna si el nu isi da seama)

2 răspunsuri:
| Melany8 a răspuns:

Chiar dacă eu nu sunt băiat cred că eșt destul de frumoasă dar atenția acestui băiat o poți atrage prin= să te dai parfum cu firamoni, să te prefaci că ești ca el adică comportă-te ușor cu alți băieți ca el și mai poți săi dovedești că mai bine să fii liniștită de cît el

| fatataresupertare a răspuns:

Immii pai
1 du-te si spune-i ca-l iubesti
2 da-te mare prin preajmalui
3 invita-l undeva
4 nu astepta sa faca el primul pas