| sashaioana99 a întrebat:

recent m-am despartit de prietenul meu (a doua oara)... el s-a indragostit de colega mea....si a sp k el nu a tinut la mine, in continuare sunte cei mai buni prieteni, dar nu stiu cum sa fac sa nu-i arat ca nu l-am uitat, pls help.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii happy! Continuati asa, fiind prieteni. O sa il uiti cu trecerea timpului, gasindu-ti pe cinevawinking! Daca ti-e greu sa stai in preajma lui, trateaza-l cu indiferenta, asta doare cel mai tare.

| GianiBoy a răspuns:

Inimii cuiva nu-i poti ordona.Si dupa cum am citit si m-am gandit amicului tau nu-i face placere sa fiti iubiti asa ca inaintati frumos cu prietenia (si nu va mai certati)si ca sa fii mai impacata gasesteti un nou iubit cu care sa fii fericita si sa aveti o poveste frumoasa.Inteleg cum e sa nu iti impartaseasca cineva sentimentele dar incearca sa faci alte chestii ca sa treci peste si vorbeste si cu prietenele tale ca sa te inveseleasca.Sigur esti o fata draguta si iti vei gasi repede un nou prieten happy. Funda?