| ingerasuldeciocolata a întrebat:

De ceva timp m`am indragostit de un baiat(un foarte bun prieten)si in fiecare zi vorbim la telefon, iar seara ne destainuim orice.Am fost impreuna ceva timp dar apoi s`a despartit de mine brusc fara sa imi zica motivul.Acum suntem din nou prieteni foarte buni, dar nu stiu daca el a tinut la mine si daca mai tine s`au a facut-o doar ca a vrut el. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| sabrinutza11 a răspuns:

Intrebal poate nu vroia sa afle prieteni lui cine stie poate inca te mai place nu sti exact.Sau tea folosit cine stie intreaa poate iti raspunde

7 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Dar de ce nu intrebi pur si simplu care este motivul? Nu exista asa ceva o despartire aiurea, probabil ori i-a placut alta fata, ori si-a dat seama ca nu te place ori este prea tanar parintii au aflat si nu-s de acord.

| PastilluTsaaa a răspuns:

Vezi daca a tsinut la tine facandu`l gelos cu un prieten. Daca da semne de gelozie poarta o discutie serioasa cu el intrebandu`l ce a fost intre voi doi...Eu asa as proceda big grin

| PastilluTsaaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...E un tip complicat dupa cum pare.

| adee25 a răspuns:

Eu una cred ca s-a folosit de tine deoarece si mie mi s-a-ntamplat.Sau este un baiat care isi pune in cap niste idei si le face brusc.Eu iti recomand sa vorbesti cu un membru al familiei lui si sa intrebi daca asa ii e firea sau poti sa vorbesti chiar cu el.Nu te-ai gandit la asta? Sper sa te fi ajutat!

| ingerasuldeciocolata explică:

Mersi pentru raspunsuri dar poate ar fi trebuit sa precizez.El are 16 ani, si l`am intrebat de mii de ori de ce s`a despartit de mine si a zis ca nu stie.Iar in privinta simtirii ceva pentru mine a zis ca nu stie daca mai simte ceva pentru mine.

| ingerasuldeciocolata explică:

Si inca ceva.Chiar daca as vrea sa-l fac gelos n`as putea fiindca ma vad cu el foarte rar deoarece eu stau la oras si la sat.ne-am cunoscut acus foarte mult timp cand mergeam la bunici.

| anonima31 a răspuns:

Intreaba'l pur si simplu