| Napolitanăă a întrebat:

happy.
Revin iar cu o intrebare.
Vreau sa ma tund, iar pentru aceasta tunsoare imi trebuie placa, desi mama nu e de acord cu placa happy.
Stici cumva unde o pot ascunde, astfel incat sa nu o vada?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Crezi ca n-o sa-ti vada parul degradat si ars de placa?

| croissant a răspuns:

Pe sub pat:-d

| Bibutzu a răspuns:

Sprin birou. intr-un sertaras al taw unde ai chestii intime, sau o poti baga intr-o cutie de pantofi si o poti ascunde in dulap sau sub pat ...plz.funditzahee hee

| GuessWho a răspuns:

Haide malaughing
nu e nevoie sa apelezi.la ascunderea de parinti.
poti vb cu ea si-i spui ca o vei folosi ocazional...pentru a. ti sta si cum vrei tu. poti incerca spuma si fixativ.
si eu aveam aceeasi problema mi8-am luat placa desi mama nu a fost d acord. 2 saptamani ma dadeam zilnic pana cand mi.am dat seama ca varfurile parului meu au devenit albe.m.am tuns putin.am renuntat la placa si acum ma simt bine in pielea mea.chiar daca parul nu. mi sta mereu asa cum vreau.
Succes!

| Ics a răspuns:

Pai Tu Crezi Ca Nu O Sa Te Vada Cu Parul Drept?
Cumparo Si oricum o sa o Vadahappy Si Doar No Sa Tio Arunce laughing
Funda?

| Sofia07 a răspuns:

Eu cred ca mama ta te cunoaste destul de bine incat sa`si dea seama ca ai parul mai drept decat de obicei. Nici a mea nu a fost de acord dar i-am spus ca o sa`mi intind parul ocazional si nu il voi arde. La inceput asa am facut. apoi din ce in ce mai des iar acum nu mai spune nimic. Incearca si tu.
Bafta!

| Pitica_3139 a răspuns:

Poti sa o pui intr-o cutie si o pui sub pat sau in alta parte funda?

| Napolitanăă explică:

Pai nu o sa il vada, deoarece al meu e cam drept, exceptie varfurile happy.