| anonim_4396 a întrebat:

Rog pe cineva care a terminat anul acesta clasa a XI-a la profil mate-info intensiv info sa-mi spuna ce materii se fac intr-a XI-a si numarul de ore pe saptamana la fiecare din ele. Am solicitat pe cineva care a teriminat anul acesta pentru ca se pare ca s-au mai schimbat niste chestii in timp si sunt ametita de cate variante am auzit.
Multumesc anticipat! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

In clasa a 11-a ai aproximatic 33-35 de ore pe saptamana :
- 3 de limba romana.
- 2 de limba moderna 1 ( engleza ).
-2 de limba moderna 2 ( germana, franceza ).
-4 de matematica
-3 de fizica
-1 chimie
-1 biologie
-1 istorie
-1 geografie
-1 economie
-1 religie
-7 informatica
-1 educatie fizica
-1 dirigintie
Vei mai avea încă cateva ore ( 4-6 ), dar acele ore le decide fiecare şcoala în parte.
Sper că am fost de ajutor!
Baftă!

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Ofer meditatii si maine iti spun dupa ce ii intreb

| anonim_4396 explică (pentru MeConstantine):

Ok, multumesc happy