| madalinanicolae97 a întrebat:

salutare tuturor! Aveti idee cum pot sa imi recapat parola de la Facebook fara sa se schimbe? (tata a schimbat-o si nu vrea sa mi-o zica sad cica e pedeapsa; deci nu vreau sa afle ca o stiu adica sa nu se schimbe). Am poze care nu vreau sa le pierd si prieteni cu care trebuie sa vorbesc, deci astept idei :* multumesc anticipat! dau funda!

Răspuns Câştigător
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
Cand vrei sa te conectezi da la "am uitat parola" si introdu adresa de e-mail si iti vor trimite e-mail cu parola.
Sper ca te-am ajuatat.
Pa, pa

2 răspunsuri:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Cu ajutorul e-mail-ului sau a numărului de telefon. Parola o să se schimbe happy

| Elena_Irimia_1998 a răspuns:

Parola nu se schimba singura daca nu o schimbi tu. descarcati pozele in pc si cu prietenii poti vb la telefon