| Alecsa1190 a întrebat:

scuze de categorie, de unde pot face rost de reviste gratuite?
Nu vreau răspunsuri gen ia catalogul gratuit de la avon sau oriflame căci nu vreau să fiu reprezentant.

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Daca ai nevoie de diferite reviste pentru a le folosi poti cere reprezentantilor gen avon, oriflame, yves, fara a fi reprezentant. Reprezentantii au de obicei multe reviste vechi pe care le arunca. Sau la scarile blocurilor, depinde pentru ce ai nevoie.